Bar

Chute z celého sveta

Víno a bar

Každý milovník vína určite ocení pohár kvalitného červeného či bieleho. Ak k tomu navyše pripočítate jedinečné očarujúce prostredie zrekonštruovanej vínnej pivnice zo 17 storočia, pitie vína sa premení na zážitok. V našej jedinečnej vinárni Vám nalejeme exkluzívne slovenské vína a destiláty z celého sveta tej najvyššej kvality. Vaše degustačné chute si v tomto príjemnom prostredí určite prídu na svoje.

Naša ponuka

Ovocné kosher destiláty

Prossecco

Vinárstvo MAHID

Príbeh vinárstva MAHID sa začal písať v malej klenbovej pivnici v roku 2001 vo Veľkej Mači. Začali s niekoľkými demižónmi a mali viac nadšenia ako vedomostí, no už prvý ročník dopadol nad očakávania. Dnes s rovnakým nadšením a láskou vyrábajú víno z najlepšieho lokálneho hrozna a poctivo ho spracúvajú. Víno ktoré vás nesklame a určite neostanete iba pri jednej flaši.

HR Winery

Vinársto a vinohrady HR Winery  sa nachádzajú v južno-slovenskej vinohradníckej oblasti v obci Gbelce a okolí s nádhernou  polohou v údolí medzi  riekami Dunajom a  a Hronom, kde je pestovanie hrozna tradíciou už od pradávna a je typické pre túto oblasť

Vínny lístok

Pozrite si celý nápojový lístok