O pivnici

Jedinečná pivnica s nádychom tradície

Máte v pláne organizovať spoločenské podujatia, súkromné oslavy, pracovné či rodinné stretnutia? Hľadáte miesto, kde sa spojí príjemná atmosféra so želaným komfortom? Jedinečné očarujúce prostredie zrekonštruovanej pivnice zo 17. storočia je možno tým miestom, ktoré hľadáte. Útulné miesto, ktoré dýcha tradíciou a splní všetky Vaše očakávania.

Prečo Private Lounge?

Historická klenbová pivnica zo 17. storočia sa nachádza na Pekáreskej ulici v Trnave blízko námestia. Toto miesto ponúka autentický a historický zážitok. V spojení s ďalšími faktormi vám umožňuje usporiadať jedinečn oslavy, firemné stretnutia, súkromné akcie, teambuildingy či mítingy s obchodnými partnermi. Alebo len prídete posedieť s priateľmi a vychutnať si jej atmosféru a všetko čo ponúka toto miesto.

Prinášame niečo jedinečné

Okrem historickej vínnej pivnice, ktorá disponuje kapacitou 30 osôb, Vám ponúkame výnimočné catering služby, ktorými určíte očaríte svojich známych alebo obchodných partnerov.

Prenajať si môžete celý bar so širokou ponukou exkluzívnych vín a tých najlepších alkoholov v podobe slovenských destilátov.

Neváhajte a rezervujte si naše priestory!